16 Ekim 2021, Cumartesi

Kaftancıoğlu: Sizin Gibilerde İkbal İçin Her Yol Mübah Nasıl Olsa!

Özışık kardeşler hakkında suç duyurusunda bulunan Soylu’nun haberini alıntılayan CHP’li Kaftancıoğlu yaptığı paylaşımda, ” Sizin gibilerde ikbal için her yol mübah nasıl olsa!” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir süredir YouTube hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla Türkiye gündemine oturan organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile kendi arasında aracılık yaptıkları iddia edilen Hadi Özışık ve Süleyman Özışık hakkında ‘hakaret’, ‘iftira’ ve ‘örgüt içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım’ ettikleri iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

KAFTANCIOĞLU: SİZİN GİBİLERDE İKBAL İÇİN HER YOL MÜBAH NASIL OLSA!
Yaşananlar üzerine kişisel Twitter hesabından açıklama yapan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Hahahaaaa sizce de çok sevimli değiller mi? Dilekçenin sağlam olması açısından; bir olup bana attığınız iftira ve hakaretleri de dilekçeye iliştirivereydin ben yapmadım onu da bunlar yapmıştı diyerek:) Sizin gibilerde ikbal için her yol mübah nasıl olsa!” dedi.

“BOŞUNA GÜNAHINI ALMIŞIM ZAVALLININ”
22 Kasım 2019’da Independent Turkish’in servis ettiği “Soylu: Canan Kaftancıoğlu’nun neyi var da özel koruma veriliyor?” haberini alıntılayan Kaftancıoğlu, “Koruma verdiklerine bakınca hakkaten bir şeyim yokmuş:) Ne yapsın zavallı, koruması gereken o kadar çok arsız, hırsız, çapsız, suçlu varmış ki yetiştirebilmek için mecburen çekmiş benimkileri.. Kasıtlı olduğunu düşünerek boşuna günahını almışım zavallının” ifadelerini kullandı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Sedat Peker’in İddianamesi Tamamlandı: 5 Ayrı Suçtan Hapsi İstendi

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Anayasal Düzene Karşı İşlenen ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu’nun ‘Sedat Peker ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir