16 Ağustos 2022, Salı

Kaftancıoğlu: Yayına Bağlamıyorsunuz Bari Şu Cümlemi Okuyun

Bakan Süleyman Soylu’nun Habertürk ekranında CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nu hedef aldı. Kaftancıoğlu sosyal medyada karşılık verdi.

Cumhuriyet Halt Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kanftancıoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisi hakkında Habertürk ekranında ortaya attığı iddiaya sosyal medya üzerinden çok sert tepki gösterdi.

Kaftancıoğlu, Soylu’ya “Yalancı! Madem tehdit yoktu (kendisinden daha büyük tehdit yok bu arada) öncesinde ne diye yakın ardından özel koruma statüsüne alınmışım? Sonrasında ise cevap hakkımı kullandırırlarsa yayında söyleyeceğim” diye karşılık verdi.

Kaftancıoğlu, Suç örgütleri ile tuttuğu işler ortalığa dökülen devletin utanç vesikası içinde bulunduğu kirliliği başkalarına yapıştırmaya çalışmakta.” ifadelerini kullandı.

Kaftancıoğlu, Habertürk yayınına bağlanmasının engellediğini söyleyerek “Yayını izlemiyordum şimdi farkettim yayına bağlamıyorsunuz bari şu cümlemi okuyun. Benim adım Canan Kaftancıoğlu, adım Süleyman Soylu değil ki onun gibi terör örgütleriyle iş tutayım! Herkesi kendisi gibi sanıyor alçak!” ifadelerini kullandı.

Soylu, Kaftancıoğlu için “Canan Kaftancıoğlu’nun korumalarını aldım. Ortada tehdit yoktu. Kaldırın dedim kaldırdılar. Ben korumayı kaldırdım 15 gün sonra DHKP-C tehdit etti. Bir sektör oluşmuş Sedat Peker’de başka yerde de oluşan bir sektör” demişti.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

CHP’li Salıcı Partisinin Son Anketlerdeki Oy Oranı Açıkladı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, canlı yayında CHP’nin son anketlerdeki oy oranını açıkladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.