30 Haziran 2022, Perşembe

Kaftancıoğlu’ndan Öldürülen Avukat Ersin Arslan’ın Ailesine Ziyaret

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “5 Nisan Dünya Avukatlar Günü” dolayısıyla, görevi başında silahla başından vurularak öldürülen Avukat Ersin Arslan’ın ailesini ziyaret etti.

“5 Nisan Dünya Avukatlar Günü”nde birçok meslektaşı, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde haciz işlemi için gittiği evde, ev sahibi tarafından silahla vurularak öldürülen Avukat Ersin Aslan’ı unutmadı. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise aileyi ziyaret etti. Kaftancıoğlu’na, Başkan Yardımcısı Av. Aysemin Gülmez eşlik etti.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu; Avukatlar Günü nedeniyle, İl Başkan Yardımcımız Av. Aysemin Gülmez ile birlikte icra memurlarıyla haciz işlemi için gittiği evin sahibi tarafından görevi başında silahla vurularak katledilen Ersin Arslan’ın ailesini ziyaret etti” denildi.

Kaftancıoğlu, CHP il yöneticileri ve Beyoğlu İlçe Başkanı Şahin Dil ile birlikte Avukatlar Günü nedeniyle İstanbul Barosu Başkanlığı’nı da ziyaret etti. 

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

CHP’den ‘Çocuk Anne’ Raporu: Geçen Yıl 17 Yaş Altı Çocuklar 7 Binden Fazla Bebek Doğurdu

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, ülke genelinde çocuk yaşta hamile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.