24 Mayıs 2022, Salı

Karamollaoğlu’ndan 128 Milyar Dolar Çağrısı

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu yaptığı açıklamada, ” 128 milyar dolar madem ki kayıt altında bunu açıklayın” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, gerçekleştirdiği basın toplantısından alınan bir kesit partisinin resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı. Gündemde 128 milyar dolar tartışmaları varken yapılan paylaşımda, Karamaollaoğlu’nun AKP Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’ye cevabına yer verildi.

Paylaşılan videoda, ‘128 milyar dolar nerede soruları’ üzerine sosyal medyadan açıklama yapan Canikli’ye cevap veren Karamollaoğlu’nun şu ifadeleri yer alıyor:

“İKTİDARIN YAKLAŞIMINI GARİPSİYORUM”

Karamollaoğlu; “ben bu duruma iktidarın hakikaten yaklaşımını biraz garipsiyorum. Burada söylemiş Sayın Canikli, “Bunların hepsi kayıt altında.” diyor. Ne olur açıklansa? Gizli mi, gizli olması için bir sebep var mı? Yani bu meselenin bu kadar büyütülmesine iktidarın yanlış tutumunun sebep olduğu kanaatindeyim.” dedi.

“BU PARALARIN BOZDURULMASI İHTİMALİ VAR”

Tabii bir ihtimal daha var; o da belli, bilinen kişilerin bu rakamların tamamını süratle bozdurmasıdır bu paraları. Sıkıntı orada herhalde ama ben iktidarın bunu açıklamasının bu problemi çözeceği kanaatindeyim. Madem ki kayıt altında; ifade edin. Ne olur? Benim kanaatim bu.”

Saadet Partisi resmi sosyal medya hesabı yaptığı paylaşımda ise; “128 milyar dolar madem ki kayıt altında bunu açıklayın” ifadelerine yer verdi.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Alaattin Çakıcı ABD’ye Gitti İddiası

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın Kanada üzerinden ABD’ye gittiği öne sürüldü. Cezaevinden çıktıktan sonra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.