8 Aralık 2021, Çarşamba

Kılıçdaroğlu’ndan Deniz Demiral Mesajı: Acımız Çok Büyük

Antalya Konyaaltı CHP Gençlik Kolları Başkanı Deniz Demiral trafik kazasında hayatını kaybetti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hayatını kaybeden Demiral için sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda “Acımız çok büyük… Gençlik örgütümüzden bir yol arkadaşımızı, bir evladımızı kaybettik. Deniz Demiral’a Allah’tan rahmet; ailesine, partimize sabır diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Antalya Konyaaltı CHP Gençlik Kolları Başkanı Deniz Demiral geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı acı kaybı:

“Konyaaltı Gençlik Kolları Başkanımız Deniz Demiral’ı trafik kazası nedeniyle kaybettik. Deniz kardeşimize Allahtan Rahmet Ailesine ve örgütümüze Başsağlığı diliyorum.” diyerek duyurdu. 

KILIÇDAROĞLU’NDAN DENİZ DEMİRAL MESAJI

Kılıçdaroğlu hayatını kaybeden Demiral için sosyal medya hesabı Twitter üzerinden mesaj paylaştı. Kılıçdaroğlu mesajında “Acımız çok büyük… Gençlik örgütümüzden bir yol arkadaşımızı, bir evladımızı kaybettik. Deniz Demiral’a Allah’tan rahmet; ailesine, partimize sabır diliyorum.” ifadelerini kullandı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

İmamoğlu Reuters’a konuştu: Aday olacak mı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, genel seçimlerde cumhurbaşkanı adayı olmayı değerlendirip değerlendirmeyeceği sorusuna, ‘adaylık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir