28 Ocak 2022, Cuma

Kim Kardashian Bikinili Pozları İle Göz Doldurdu

Kanye West’le boşanma sürecinde olan Kim Kardashian, Keeping Up with the Kardashians programında söylediği “mutlu olmaya hazırım” lafıyla gündemde. Programdan sonra paylaştığı ipli bikinili pozları ise sözlerini doğrular nitelikteydi.

Kim Kardashian, 218 milyon takipçisiyle paylaştığı yeni fotoğraflarında krem rengi bikinisi içinde oldukça mutlu görünüyordu.

Güzel yıldız fotoğraflarını bir dizi plaj temalı emojinin yanında “Geziye Çıkma” notuyla paylaşsa da hayranları fotoğraflara bıraktığı yorumlarda Kim Kardashian’a programda söylediği mutlu olmaya hazırım sözlerini hatırlattı. Kim Kardashian’ın bu pozları çok kısa sürede 4 milyondan fazla beğeni topladı.

Kim Kardashian programda, Kanye ile evliliğinin bittiği zor bir yılın ardından “tekrar mutlu olmaya hazır” olduğunu söyledi.

Kim Kardashian ile en yakın arkadaşı La La Anthony, Kris Jenner’ın Palm Springs’deki malikanesinde havuz keyfi yaptı. İki yakın arkadaş sosyal medya hesaplarından bol bol keyifli anlarını paylaşmayı ihmal etmedi.

40 yaşındaki Kim ve 38 yaşındaki La La Anthony, güneş banyosu yaptıkları fotoğrafta benzer bikinileri giydikleri gözden kaçmadı. Kim fotoğrafları, “Uzatılmış tatil” notuyla paylaşırken, La La onları bir güneş emojisi ekleyerek “Buna ihtiyacımız vardı” notu ile paylaştı.

KİM KARDASHİAN AVUKAT OLMAYA HAZIRLANIYOR

 Dört çocuk annesi Kim Kardashian, bir taraftan avukatlık mesleğini yapabilmek için baro sınavlarına hazırlanıyor.

Gelecek yıl sınava girmeye hazırlanan televizyon yıldızı, ipli bikinisiyle masa başında ders çalıştığı anların fotoğraflarını da hayranlarıyla paylaştı.

Kim Kardashian, üç fotoğrafını “güneşlenerek ders çalışma” notuyla paylaştı.

Hakkında CNN muhabiri Van Jones ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya atılan Kim, kendisi markası olan pijama ve bornozla poz verdi.

Pijama ve altına sadece iç çamaşırı giyerek çektiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşan Kim, ayrıca çekim öncesi saçlarının düzeltildiği ve makyajının yapıldığı anlara ait fotoğraflar da paylaştı.

Kardashian, bu pozlarla çekim öncesi neler olup bittiğine dair takipçilerine bilgi vermiş oldu.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

MasterChef’te Kriz

MasterChef’te büyük bir yarışmacı krizi ortaya çıktı. MasterChef’te tahsin isimli yarışmacı üçlü düello için şeflerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.