29 Kasım 2021, Pazartesi

Meclis Oturumunda İdrarını Yaptığı İçin Özür Diledi

Kanadalı vekil William Amos, video konferans yoluyla yapılan meclis oturumu sırasında idrarını yaptığı için özür diledi.

Kanadalı bir siyasetçi, video konferans yoluyla yapılan meclis oturumu sırasında idrarını yaptı, daha sonra bu durum dolayısıyla özür diledi.

BBC Türkçe’nin haberine göre, bu, başbakan Justin Trudeau’nun Liberal Parti’nin üyesi William Amos’un karıştığı bu tür ikinci olay.

Amos, geçen ay meslektaşlarıyla bir video konferans sırasında ise çıplak görünmüştü.

Amos Perşembe günü yaptığı açıklamada, “Eylemlerimden ve onlara tanık olanlara yaratmış olabileceği sıkıntıdan dolayı çok utanıyorum” dedi. Son olayı “kabul edilemez” ancak “kaza” olarak nitelendirdi.

Seçim bölgesini temsil etmeye devam ederken bazı görevlerden geçici olarak uzaklaşacağını söyleyen siyasetçi, ne için olduğunu belirtmeden “yardım alacağını” da ifade etti.

Eski bir çevre avukatı olan Amos, 2015’ten beri milletvekili.

Nisan ayında, meslektaşları ile başka bir video konferansta çıplak görünmüştü ve yürüyüşe çıktıktan sonra iş kıyafetlerini giyerken yanlışlıkla videosunu açtığını söylemişti.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Süleyman Soylu’dan Miting Alanı Açıklaması

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Mersin Cumhuriyet Meydanı’nda miting yapılmasına izin verilmemesiyle ilgili açıklama yapan İçişleri Bakanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir