23 Eylül 2021, Perşembe

Milas Belediye Başkanı İsyan Etti: “Yangın Kritik Eşiği Aştı”

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Twitter hesabından günlerdir süren yangınla ilgili yeni bir açıklamada bulundu.

Türkiye günlerdir kıyı şeridinde başlayan ve birçok şehirde devam eden yangınlarla mücadele ediyor. 

Antalya’da başlayıp Milas ve Marmaris’e de sıçrayan yangınlarla ilgili Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli kimi bölgelerde kontrol altına alındığını açıklamıştı.

Öte yandan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Twitter hesabından günlerdir süren yangınla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

KORKUTAN SÖZLER

Milas’taki son durumu bir fotoğrafla anlatan Tokat, “Çok üzgünüm çok…Bu sabah size müjde vermeyi umduğum,bitti denen yangının geldiği hale bakın… Yazıklar olsun…” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, Muğla’nın Milas ilçesinde ormanlık alanda başlayan yangın Türkevleri Mahallesi’nde yerleşim yerlerine sıçradı. Milas Belediye Başkanı Tokat, “Yangın kritik eşiği aştı ve siteler tarafına geçti. Böyle olacağı belliydi… Sinirimden ağlayacağım…” açıklamasında bulundu.

Tokat devamında, “Yangın sitelere kadar ulaştı. Bu tepenin ardını aşması yangının bambaşka bir boyuta ulaşması olacak.” ifadelerini kullandı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

İsviçre, Eşcinsel Evliliklerin Yasallaşması İçin Pazar Günü Referanduma Gidiyor

İsviçre, ülkedeki eşcinsel evliliklerin yasallaşması ve aynı cinsten partnerlerin çocuk sahibi olmalarının kanunlaşmasını oylamak için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir