30 Haziran 2022, Perşembe

Nesrin Cavadzade Ve Gökhan Alkan Aşk’ı Bitti mi?

Nesrin Cavadzade Ve Gökhan Alkan Aşk’ı Bitti mi? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Cavadzade’nin ‘Gökhan Alkan’ sessizliği

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, Arnavutköy’de objektiflere takıldı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Gökhan Alkan ile olan fotoğraflarını Instagram hesabından silen Cavadzade, ayrılık sorularına yanıt vermedi

Nesrin Cavadzade, önceki gün Arnavutköy’de görüntülendi. Koronavirüs salgınına karşı maske takmayı ihmal etmeyen Cavadzade, gözlük takarak kendini kamufle etmeye çalışsa da başarılı olamadı.

“BENİ BU HALDE ANNEM BİLE TANIMAZ”

Gazetecileri karşısında görünce şaşkınlık yaşayan 38 yaşındaki oyuncu, “Arkadaşlar sizlere helal olsun, beni bu halde annem bile tanımaz” dedi.

“BUNLARI SONRA KONUŞALIM”

Meslektaşı Gökhan Alkan ile aşk yaşayan Nesrin, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından sevgilisiyle olan fotoğraflarını kaldırmıştı.

Alkan ile ayrıldığı konuşulan Cavadzade, muhabirlerin konuyla ilgili sorularına, “Arkadaşlar teşekkür ederim, bunları konuşmayalım” yanıtını verdi.

NESRİN’İ GÜLDÜREN ‘EVLİLİK’ SORUSU

Geçtiğimiz haftalarda Bebek’te görüntülenen Cavadzade, gazetecilerin sevgilisi Gökhan Alkan ile evleneceği yönündeki iddiaları sorması üzerine gülümsemişti.

Oyuncu, “Çok acelem var. Sizinle hala küsüm, konuşmuyorum” ifadelerini kullanmıştı. Nesrin Cavadzade, “Ben ne söylesem, siz başka yazıyorsunuz” diyerek, basın mensuplarına küs olduğunu dile getirmişti.

SÜRPRİZ AŞK

Aynı dizide rol aldıktan sonra birliktelik yaşamaya başlayan oyuncu Cavadzade ve Gökhan Alkan, aşklarını geçtiğimiz yıl kasım ayında ilan etmişti.

AİLEYE GİRMİŞTİ

Cavadzade’nin ailesiyle tanıştıktan sonra sevgilisinin annesi Feride Cavadzade’yi sosyal medyadan takibe alan Alkan, ilişkisinin evlilik yolunda gittiğinin mesajını vermişti.

Nikah masasına oturmaya sıcak bakan çiftin, pandemi sonrası evleneceği öne sürülmüştü.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

MasterChef’te Kriz

MasterChef’te büyük bir yarışmacı krizi ortaya çıktı. MasterChef’te tahsin isimli yarışmacı üçlü düello için şeflerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.