18 Ocak 2022, Salı

Netflix, Enola Holmes’un Devam Filmini Onayladı

Netflix’in Millie Bobby Brown, Henry Cavill ve Helena Bonham Carter gibi isimleri bir araya getirdiği dedektiflik filmi Enola Holmes, devam filmi için onay aldı.

Nancy Springer’ın Enola Holmes Mysteries adlı roman serisinden küçük ekrana uyarlanan Enola Holmes, 76 milyonluk izlenme seviyesiyle Netflix’in gelecek planları arasında dikkatleri üzerine çeken bir yapım olmuştu. Hem edebiyat hem de sinema dünyasının karakterlerinden biri olan Sherlock Holmes’un dedektif kardeşi Enola Holmes’un hikayesini anlatan film; başrolünde Stranger Things’in Eleven’ı Millie Bobby Brown’ı Enola Holmes, Henry Cavill’ı Sherlock Holmes ve Helena Bonham Carter’ı ise Holmes kardeşlerin annesi olarak seyirciyle buluşmuştu.

Orijinal kadrosunun neredeyse tamamını koruyan yapım filmin başrollerinde bir kez daha Millie Bobby Brown ve Henry Cavill’i olacak. Yönetmen koltuğunda ise Fleabag ve Killing Eve gibi başarılı dizilerin bölümlerinden sorumlu Harry Bradbeer‘ın devam filmi için de görevine aynen devam edecek. İlk filmin de senaristi olan ve How I Live Now ve Wonder gibi filmleriyle hatırlanan Jack Thorne ise projeden kopmayan bir başka isim olarak dikkat çekiyor.

PlayTuşu

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Kılıçdaroğlu: Oylarımızda İstikrarlı Bir Artış Söz Konusu, Bu Hızla Gidersek 3-4 Aya Kadar Birinci Parti Oluruz

Olağan kurultayın bir yıl ertelenmesi gündemiyle toplanan CHP Parti Meclisi’nde iktidar mesajı veren Genel Başkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir