7 Temmuz 2022, Perşembe

Nevşin Mengü’den, Bahçeli’nin ‘İkizdere’ Açıklamasına Tepki: Ülke Bölündü Herhalde

Gazeteci Nevşin Mengü, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin partisinin grup toplantısında İYİ Parti lideri Meral Akşener’in İkizdere ziyaretine ilişkin yaptığı açıklamalara, “Ülke bölündü herhalde herkes her yere gidemiyor” sözleriyle tepki gösterdi.

Partisinin grup toplantısında, “İP başkanının bile bile inadına yapar gibi Rize’ye gitmesi yalnızca düşüncesizlikle, sorumsuzlukla, öngörüsüzlükle izah edilemez” diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Siyasi hayatı kumpaslarla, yalanlarla, çıkar hesaplarıyla heba olmuş bu şahsın Netanyahu benzetmesinden sonra Rize’ye ziyaretinden anlaşılıyor ki baştan ayağa olay çıkarmak için planlanmıştır” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Nevşin Mengü, Bahçeli’nin sözlerine Twitter’dan yaptığı paylaşımda tepki gösterdi.

“İKTİDARDAN VİZE ALMAK GEREKİYOR”
Nevşin Mengü, “Devlet Bahçeli, Meral Akşener’in İkizdere’ye gidişini sorguluyor. Ülke bölündü herhalde herkes her yere gidemiyor, ülke içinde seyahat etmek için iktidardan vize almak gerekiyor” diye yazdı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Kılıçdaroğlu: Bir Yüzükle Yola Çıkanlar, Bugün Milletin Celladı Haline Geldi

CHP’nin İstanbul Maltepe’de düzenlediği ‘Milletin Sesi’ mitingine vatandaşlar akın etti. CHP lideri Kılıçdaroğlu, mitingte yaptığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.