29 Temmuz 2021, Perşembe

Özışık’tan Peker İçin Çok Yiğit Adam Tanımlaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile suç örgütü lideri Sedat Peker arasında arabuluculuk yaptıkları iddia edilen kardeşlerden Süleyman Özışık’ın, oğlunun düğününe ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Peker, düğüne bir çelenk ve hediye gönderirken, Özışık hediyeyi “Çok yiğit, çok baba bir adamdan geldi” diyerek takdim ediyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun haklarında “hakaret”, “iftira” ve “örgüt içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım”dan suç duyurusunda bulunduğu, AKP’ye yakınlığıyla bilinen Özışık kardeşlerden Süleyman Özışık yaklaşık 3 haftalık sessizliğinin önceki gün açıklama yapmıştı.

Süleyman Özışık, Peker’in paylaşımını beğendiği için gelen eleştirilere”Twitter’da beğen ikonuna istemsizce dokunmuş ve beğenmişim. Şimdi buradan beni Sedat Peker’in safına geçtiğim anlamına getirmişler, öyle manşetler atmışlar. Bakın buradan çok net söylüyorum. Sizin huzurunuzda söylüyorum. Bu arkadaşlara sesleniyorum. Halt etmişsiniz! Halt etmişsiniz” cevabını vermişti.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Filenin Sultanları’ndan Müthiş Başlangıç

Filenin Sultanları, dünya sıralamasında 2. sırada bulunan son olimpiyat şampiyonu Çin’i 3-0 yendi. A Milli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir