7 Temmuz 2022, Perşembe

Peker’in Videoları IMDb’ye Eklendi

Sedat Peker’in yayınladığı videolar film ve dizi veri tabanı IMDb’ye ‘Sedat Peker vs AKP’ başlığıyla eklendi.

Ülkücü mafya lideri Sedat Peker’in YouTube kanalından yayınladığı videolar, dünyanın en popüler film ve dizi veritabanını bünyesinde barındıran Internet Movie Database’e (IMDb) eklendi.

TV mini dizileri kategorisine “Sedat Peker vs AKP” başlığı ile eklenen videolar için tür olarak ise “biyografi, suç, reality show” diye belirtildi.

Peker’in videolarda söz ettiği kişiler de cast listesine girdi. Karakterler listesinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Binali Yıldırım ve çok sayıda isim Peker’in videolarında kullandığı takma isimlerle belirtildi.

Videoların tanıtım metninde de “Hükümetle derin bağları olan bir mafya lideri dışlanmış ve evine baskın yapılmıştır. Şimdi kendisine yanlış yapanlardan, mafya ile hükümet arasındaki karanlık bağlantıları ifşa ederek intikam alma arayışındadır” deniliyor.

Sayfada videolarla ilgili “Türk vatandaşlarının pazar günleri yeni bölümler için erken kalktığı” gibi ifadeler yer alırken şu cümle ise dikkat çekiyor: “İlk 7 bölümde seyircilerin dikkatine sunulmayan bir karakter olan ‘Uzun Adam’ın tüm bu bağlantıların ana kaynağı olduğuna inanılıyor. Yönetmen kasıtlı olarak bu ana karakteri gölgede bırakmayı seçiyor.”

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Kılıçdaroğlu: Bir Yüzükle Yola Çıkanlar, Bugün Milletin Celladı Haline Geldi

CHP’nin İstanbul Maltepe’de düzenlediği ‘Milletin Sesi’ mitingine vatandaşlar akın etti. CHP lideri Kılıçdaroğlu, mitingte yaptığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.