25 Haziran 2021, Cuma

Sedat Peker: 10 Bin Dolardan Çok Daha Fazlasını Verdim

Suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 10 bin dolar alan siyasetçi tartışması ve AKP’li Külünk’e ilişkin çarpıcı itiraflarda bulundu. “10 Bin Dolardan Çok Daha Fazlasını Verdim”

Çektiği videolarda devlet siyaset mafya ilişkilerine ilişkin yaptığı itiraflarla gündeme oturan suç örgütü lideri Sedat Peker 9. videosunu yayınladı.

Bugünkü videosunda “Beraber sofra kurduk, yedik içtik” dediği yandaş Akit medya grubu ile ilgili de açıklamalar yapan Peker, belediyelerde dönen rüşvet skandalı ve yandaşlara verilen ihalelere ilişkin de açıklamalarda bulundu. Peker, kendi yerini belirleme çalışmalarına ilişkin de konuşarak, yeni bir yere geçtiklerini söyledi. 10 bin dolar alan siyasetçi tartışmalarına ilişkin de itiraflarda bulunan Peker, merak edilen ismin AKP’li  Metin Külünk olduğunu açıklayarak “10 bin dolardan çok daha fazlasını verdim” dedi. Ayrıca Külünk’ün yeğeninin tefeciye olan borçlarını da Külünk’ün ricası üzerine kapattığını açıkladı. Peker, “Almanya’da öyle dernekler var ya, iyi arkadaşlar, ben onları seviyorum. Rica ederdi para yollar mısın diye, el altından onlara para yollardı. Ama öyle her ay giden 10 bin yok. Seçim zamanı geldiğinde arabasına para bırakırdık” ifadelerini kullandı. 

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

İstanbul’da Onur Yürüyüşü Başvurusuna Valilikten Ret

İstanbul Onur Yürüyüşü grubu, İstanbul Valiliği’ne yapılan başvurunun bugün reddedildiğini açıkladı. İstanbul Onur Yürüyüşü grubu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir