16 Ekim 2021, Cumartesi

Şort Giydiği Gerekçesiyle Kadına Saldıran Yavuz Atsız Hakkında Dolandırıcı İddiası

Geçtiğimiz gün Fikirtepe’de bir kadın şort giydiği gerekçesiyle Yavuz Atsız isimli şahsın sözlü şiddetine maruz kalmıştı.

Uğradığı şiddeti sosyal medya hesabından paylaşan Şebnem Tüfekçi, “Bu ülkede sadece şort giydiğiniz için sokakta yürürken bir anda ahlaksız olabilirsiniz. Babanıza hakaret edilebilir. Bana hakaret eden bu kişinin yüzünü herkes görsün diye paylaşıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Şebnem Tüfekçi’ye sözlü tacizde bulunan Yavuz Atsız hakkında önemli bir iddia bugün sosyal medya platformlarında yer aldı.

Yavuz Atsız’ın sosyal medya hesabındaki fotoğraflarının altına dolandırıcı yazan Ramazan isimli kişiyle konuşan Emre Ecevit Ramazan Bey’in Yavuz Atsız tarafından dolandırıldığı bilgisine ulaştığını sosyal medya hesabından aktardı.

Ramazan isimli şahsın iddialarına göre; Yavuz normalde tesisat işiyle uğraşmakta Ramazan Bey tesisatçı olarak Kurtköy Emsey hastanesi yanında Yavuz Atsız’ın şantiyesinde çalışıyor. Ramazan Bey bu sırada kulak ameliyatı oluyor ve yüz felci geçiriyor. Yavuz Atsız da Ramazan Beyin abisini arayıp çağırıyor ve Ameliyat olup yüz felci geçirmiş eski çalışanının abisine “seni yurtdışına götüreyim orada tesisat işleri var o parayla kardeşine de bakarsın ama 10.000 lira vermen lazım” diyor. Birçok insanı bu şekilde dolandıran Yavuz Atsız hakkındaki bir başka iddia ise ailesi hakkındaki kadınlara yönelik hakaret ve şiddet içerikli söylemleri şantiyede ve evinde kullanması yönünde.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

AKP’li Hüsnüye Erdoğan: Zam geldi ama mini mini geldi

25. ve 26. dönem AKP Konya Milletvekili Dr. Hüsnüye Erdoğan, ülkedeki zamları değerlendirdi. Erdoğan, “Geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir