22 Haziran 2021, Salı

Soylu Tanımıyorum Demişti, Nikah Şahidi Çıktı

Sedat Peker bugün yayımladığı 4’üncü videosuyla yine gündeme oturdu. Özellikle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla ilgili çarpıcı iddialarda bulunan Peker Soylu’ya “Cenazede akrabam Reşat Akif Fazlıoğlu’na ne söyledin?” şeklinde bir soru yöneltti.

Sedat Peker yayımladığı videolarla gündemdeki yerini koruyor. Son videosunda özellikle Süleyman Soylu hakkında oldukça ciddi iddialarda bulunan Peker, uzun bir süre Soylu’yla iletişim halinde olduğunu ve koruma polisinin de Soylu tarafından tahsis edildiğini söyledi.

Peker’in en çarpıcı iddialarından birisi de bir cenazede Soylu’nun, Peker’in akrabası Reşat Akif Fazlıoğlu’na “Ben İstanbul’a karışamıyorum” dediği üzerineydi. Peker sadece bununla da kalmayıp Raşat Akif Fazlıoğlu ve Süleyman Soylu’nun telefon sinyallerinin incelenmesini ve böylelikle gerçeğin ortaya çıkacağını söyledi. Tüm iddiaları yalanlayan Soylu ise Peker’in yalan söylediğini ileri sürdü.

Halktv’nin haberine göre araştırması sonucu Süleyman Soylu’nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olduğu dönemde, 3 Nisan 2016 tarihin Reşat Akif Fazlıoğlu’nun yeğeni Hakan Fazlıoğlu’nun Gaziosmanpaşa’da kıyılan nikahının şahitliğini yaptığı yerel medyada yayımlanan bir haber sayesinde öğrenildi.

Peker’in yayımladığı videoda, Silivri İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan’ın intihar etmeden önce bir gözaltı vakası yaşandığını, gözaltına alınan kişinin de Gaziosmanpaşalı olduğunu söylemişti.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Kılıçdaroğlu’ndan Video: ”Bu Ülkenin Namuslu Savcılarına Son Kez Sesleniyorum”

Bu sabah Onur Gencer isimli şahıs tarafından HDP İzmir İl Binası’na yapılan baskın sonucunda Deniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir