29 Kasım 2021, Pazartesi

The Handmaid’s Tale’ın Dördüncü Sezonu Başlıyor

Bol ödüllü distopik dizi ‘The Handmaid’s Tale’ın erken prömiyer yapan bölümleri, Amerika yayınından bir gün sonra BluTV’de yayınlanacak.

Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlanan, yayınlandığı ilk günden itibaren adından sıkça söz ettiren ödüllü Amerikan yapımı ‘The Handmaid’s Tale’in yeni sezonunun ilk üç bölümü 29 Nisan’da BluTV’de yer alacak.

‘The Handmaid’s Tale’in uzun zamandır beklenen dördüncü sezonu daha geç bir tarihte yayınlanacaktı ama orijinal yayıncı Hulu bir sürprize imza attı ve 28 Nisan’da ilk üç bölümü erken bir tarihte yayınlayacağını duyurdu. Türkiye haklarına sahip olan BluTV de orijinal yayından bir gün sonra bölümleri yayınlayacağını bildirdi.


Yeni sezonda June Osborne’un (Elizabeth Moss) Gilead’ın otoriter rejimine karşı gösterdiği direnişini devam ettirmek için vereceği zorlu savaşı gözler önüne serecek olan ‘The Haindmaid’s Tale’, izleyenleri bir kez daha korkutucu distopyasına sürükleyecek. Margaret Atwood’un aynı adlı romanından televizyona uyarlanan ‘The Handmaid’s Tale’ yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren etkileyici hikayesi ve hafızalara kazınacak oyunculuklarıyla son yıllara damga vuran yapımlar arasında yerini aldı.

Bruce Miller’ın yaratıcısı olduğu uyarlama dizi, doğurgan kadınların damızlık olarak kullanıldığı acımasız bir distopyada geçiyor. Elizabeth Moss, Alexis Bledel, Yvonne Strahovski, Joseph Fiennes, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Ann Dowd, Max Minghella ve Samira Wiley’in başrollerini üstlendiği dizi, her sezonuyla hem olumlu eleştiriler, hem de ödüller kazandı.

Dördüncü sezonda hayranlar için bir de sürpriz var. Ödüllü başrol oyuncusu Elizabeth Moss, bu sezon, aynı zamanda yönetmen koltuğuna oturdu.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

İmamoğlu: Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük atık yakma ve enerji tesisini İstanbul’a kazandırmanın gururunu yaşıyoruz

İma CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İstanbul Büyükşehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir