19 Eylül 2021, Pazar

Yangın yerinde köylünün isyanı: Bize su vereceğine çay atıyor, böyle başkan olur mu?

Muğla’nın Kavaklıdere ilçesi Çamlıbel Köyü’nde çıkan yangında incelemede bulunan CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban’ın yanına yaklaşan köylü AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sert tepki gösterdi. Erdoğan’ın yurttaşlara çay fırlatmasına isyan eden kadın “Bize su vereceğine çay atıyor insanlara böyle başkan olur mu?” dedi.

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban’ın, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye yangına yeterli helikopter ve uçak gönderilmemesini eleştirdiği anlarda yanına yaklaşan köy sakinlerinden bir kadın Erdoğan’a sert tepki gösterdi.

Yangına yeteri kadar müdahalede bulunulmadığını belirten kadın, “Çoluğumuz çocuğumuz yandıktan sonra mı gelecekler? Evimiz yandıktan sonra mı gelecek? Biz bunu destekledik başımızın tacı ettik! O bizi yere tepti. Nasıl başkan bu? Böyle başkan olur mu? Bize su vereceğine çay atıyor insanlara böyle başkan olur mu?” diye isyan etti.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bakanlık Onayladı: El Konulan İBB Arazilerine “Millet Bahçesi” Yapılacak

Tepki çeken Beykoz Çayırı’nın millet bahçesine dönüştürülmesi kararının ardından Güngören’de İBB’nin tüm itirazlara rağmen AKP’li …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir