6 Aralık 2021, Pazartesi

Yatırımcıların Yeni Gözdesi SHIB Coin

Son günlerde yatırımcıları tarafından ciddi bir PR kampanyası başlatılan SHIB coin nedir? Neden bu kadar kazandırdı? SHIB coin alınır mı? İşte SHIB coin güncel grafikleri.

Shiba coin son günlerde Twitter ve kripto para forumlarında gündeme oturdu. Elon Musk‘ın Tweetleri ile beklenmedik düzeyde bir çıkış sergileyen Doge’nin ardınan yeni gözdesi Shiba Inu’ya gözünü çevirmesi ve yatırımcılarının başlattığı PR çalışmasının ardından bir günde yüzde 300 oranında kâr artışı sağlayan shiba token sosyal medyada gündem oldu.

En çok sorulan soru ise binlerce yeni yatırımcının gözlerini çevirdiği SHIB coin alınır mı? Nasıl alınır?

İşte, Shiba (SHIB) token analizleri.

Geçtiğimiz aylarda belirli ufak çaplı hedef denemeleri yapan SHIBA coin ilk defa en ciddi yukarı tırmanılını dün gerçekleştirdi. 8 Mayıs tarihine dolar bazında 0,00000274 gibi bir rakamla ile giren SHIB, Akşam saatlerine doğru çok ciddi bir tırmanış yakalayarak 0,00001173 dolar seviyelerine çıktı.

Dolar bazında birimin bu kadar düşük olması ve yükelişin bu kadar keskin olması çok cüzi rakamlara bile astronomik derecede fiyat artışları verebilmesi bu coine olan ilginin en büyük sebeplerinden biri olarak görülebilir.

Pek çok yorumcunun birleştiği fikir ise: “kaybedecek olsanız bile üzülmeyeceğiniz bir miktar para mesela 50 dolar-250 dolar gibi… 1 sene sonra bakın. Bu token’i günlük takip etmek aşırı strese sokar bilginize.”

Shiba (SHIB) alınır mı? Peki SHIB Coin Nasıl alınır?

Shibcoin günlük ve kısa vade alım satım yapan kişiler için çok komik ve mantıksız bir seçim olabilir. Bu kadar kısa süre içerisinde ciddi değer artışı yaşamış bir coin’e alım yapmak dünyanın en mantıksız işlerinden birisidir. Bu sebeple Shiba için söylenecek en mantıklı şey ona cüzi bir miktar yatırıp bir kaç yıl beklemek olacaktır.

Şimdilik az sayıda borsada bulunan SHIB’i almak için tıklayıp, satılan borsaya kaydolabilirsiniz.

Shiba Inu bir köpek cinsi olduğundan doğal olarak “acaba yeni bir Dogecoin (DOGE) mi?” sorularını da beraberinde getiriyor. Hatırlanacağı gibi Dogecoin’in popülaritesi deyim yerindeyse çığ gibi büyümüş ve tokenin Coinmarketcap sıralamasında 4. sıraya yerleşmesini sağlamıştı.

Shiba Inu ise yakaladığı yükselme ile Coinmarketcap sıralamasında 40. sıraya kadar yükseldi.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

CHP, Belediyelerinin Bulunduğu Bölgelerde Yoksulluk Haritası Çıkarıyor

CHP, partili belediyelerin bulunduğu bölgelerde yoksulluk haritası çıkarıyor. Yoksulluk haritası çalışmasında, hane ve gelir durumları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir